.

להפטר מכבדות החורף

להרגיש קלילות וסיפוק כבר בליל הסדר הקרוב

סדנת ניקוי אביב

ימי שלישי - 31/24/17 במרץ

20:15-22:00 בתל אביב

3 מפגשי ניקוי
שיחלו מיד לאחר הפורים
ויביאו אותך קלילה לליל הסדר

+ קבוצת פייסבוק סגורה
לליווי, תמיכה ומענה לשאלות

 

+ כלים למינוף התוצאות גם הלאה 
תקבלי עקרונות לאכילה מהנה ובריאה במהלך החג ובשגרה

מה זה בעצם ניקוי רעלים ולמה דווקא באביב?

גופינו עמוס ברעלים מזיהום אויר, תזונה, לפעמים גם מכזאת הנחשבת "בריאה". 

גם הסטרס הגלוי והסמוי שאנו חווים ביום-יום הוא רעלן שמשבש את חילוף החמרים.
וכמובן... גם הביקורת העצמית.

 על פי הרפואה הסינית האביב היא העונה של הכבד, אחד מאיברי הפינוי והניקוי המרכזיים בגוף. על פי לוח השנה היהודי - עוד מעט פסח. בו אנחנו יוצאים מעבדות ושיעבוד לחירות. זוהי החירות שלנו לבחור. מה מרגיש לנו טוב באמת ובאיזה מקום אנו שמים את עצמנו, תחושתנו ובריאותנו.

ניקוי האביב שלנו הוא הזדמנות מעולה לשחרר מצבים תקועים בגופנו ובחיינו - להוריד את הכבדות, הנפיחות, המיגרנות, העייפות ובעיות העיכול שהצטברו לנו.

זאת גם הזדמנות להרגיש מהי התזונה הנכונה לך.
כזאת שתאפשר לך לחוות יותר את החיים ולממש את יעדייך.

אני רוצה להרגיש טוב יותר באביב הזה!

הגעתי לניקוי סקפטית. אני באה מתחום הרפואה הקונבנציונאלית, והחלטתי לנסות אחרי שנים של ספירת קלוריות ונקודות.

כמה שהגעתי סקפטית, ככה יצאתי נפעמת.

ה"ניקוי" זה לא תפריט או משמעת ברזל. יש בו משהו מעבר. ערכים חדשים שהטמעתי לחיים.ניקיתי את השליליות ונכנסה אהבה עצמית. בדרך גם המשקל ירד.אבל זה בכלל לא הדבר העיקרי.

פגשתי את עצמי. 

אורלי גולן, רופאת משפחה, ת"א

מה אוכלים בניקוי?

בראש ובראשונה אוכלים אוכל אמיתי. מגוון צבעוני ועשיר. כזה שיוכל להתאים גם לטבעונים, צמחונים, צליאקים וגם לאוכלי חלבון מהחי.

נתאים את סוגי המזונות לעונת האביב ברפואה הסינית. מזון קל לעיכול המעודד יציאה מהמקום שהיה כל החורף מכוסה וסטטי לעבר מימוש הפוטנציאל (כן, נלמד על טעמים, איכויות של מזון שעוזרים לכך!).

נתחיל בשבוע הכנה בו נוריד עומס של מאכלים שיש להם איכות מורידה המייצרת תקיעות פיזיולוגית ולעיתים גם נפשית.

בשבוע השני של הניקוי נתקדם לתזונה יותר מאזנת. תקבלי המלצות לצירופי מזון, סוגי מאכלים ורעיונות לתפריטים והרגלי אכילה שפחות יביאו פזיולוגית לחשקים, לקפיצות ונפילות סוכר, ולתנודות במצב הרוח והעייפות.

במסגרת הניקוי תקבלי גם כלים לאבחון עצמי משיטות אבחון פנים וסמפטומים, דרכם תוכלי לדייק את סוג המזון הנכון לך ותוכלי לשלב בתפריט עוד מהמזונות האלו שיסייעו לאזן רמות אנרגיה, עיכול משקל ואולי עוד דברים שמציקים לך ביום יום והפכו כבר לחלק משגרת חייך.

אני חייבת קפה או את המתוק שלי.
זה אסור / מותר בניקוי?

אחד הדברים שננקה בניקוי הוא את המושג אסור. נדבר על המקור לבחירות שלנו ונכבד אותן.

מאות נשים עברו כבר את סדנאות הניקויים הללו. והיו שבחרו להנות מהקפה או ממתוק ועדין הגיעו לשיפור משמעותי בתחושה הגופנית והמנטאלית. הגישה היא שאין סיבה להכנס חזיתית במקומות הכי מאתגרים אם אפשר לחולל שינוי נפלא באפיקי עשיה שיותר נעימים ונוחים לנו.

אין לי זמן / לא אוהבת / לא יודעת לבשל.
איך זה מסתדר?

הרעיון הוא לסגל תזונה תומכת מטרותייך בהתאם לאורח החיים הקיים.

איך מצליחים לעשות את זה? יש פתרונות. לפעמים קיומו של מזווה בסיס נעים וטעים בביתך כבר יאפשר לך ארוחות מספקות יותר.

לפעמים החכמה היא ללמוד ל"תקתק" 2-3 מתכונים קלים ופשוטים שחוזרים על עצמם. גם האצלת סמכויות על בשלן חיצוני, בן זוג, חמות או כל פתרון אחר הוא אופציה שלפעמים קשה לנו לבקש/לפרגן לעצמנו.

ברגע שמבינים את הרעיון בהחלט אפשר להתנהל גם בניקוי ובשגרה עם אכילה בחוץ. איך? נדבר על זה במפגשים.

מה עושים עם פסח וכל החופשות והארוחות שיגיע אחרי הניקוי? איך אשמור על התוצאות?

ניקוי טוב הוא ניקוי שיוכל לקדם אותך לאכילה, בריאות ומראה טובים יותר גם לאחר סיומו. לכן, תכנית הניקוי מבוססת על כלים שתוכלי לקחת איתם גם הלאה לשגרה וגם לתקופות שאת יוצאת ממנה כמו חגים, חופשות, תקופות לחץ בעבודה ועוד.

 

נשמע מסקרן וקצת בא לי.
אבל אני עדיין לא סגורה שהניקוי מתאים לי.
איך אדע?

שאלה חשובה שרובינו מתלבטות בה בנושאים שונים בחיים. האם אני בשלה לזה. לפעמים מתחת מסתתרת השאלה האם אצליח או אכשל... (מצחיק שיש לנו נטייה להתעלם מכל מה שבאמצע, בין שני המושגים המוחלטים האלו).

אענה לך ממבט הטיפול בהתמקדות אותה אני משלבת בקליניקה ובקבוצות שלי: ברוב בני האדם יש חלק שרוצה שינוי, שיודע שמגיע לו יותר ממה שהיום. ויש עוד חלק שטוב לו כך, שקצת חושש משינויים. החלק השני בעצם מרגיש שלא מאוד רע לו וגם אם קצת כבד או לא נח, עדין יותר נעים עם המוכר מאשר הפחד של מה יהיה בלא ידוע, מה הוא "יצטרך להקריב" בשביל הטוב הזה.

חשוב לתת מקום של כבוד לשני החלקים האלו. סה"כ שניהם רוצים את הכי טוב עבורנו. אפשר ורצוי להגיע עם שניהם לסדנה. שם הם יפגשו עם עוד חלקים דומים של נשים נוספות. מצב שפעמים רבות כבר מאפשר יותר קבלה והקלה.

ניסיתי כבר המון שיטות ודיאטות.
למה שהפעם זה יצליח?

זה באמת מתסכל לנסות כל כך הרבה. ועוד יותר מתסכל כשהדברים מתמסמסים אחרי ש"מסתיים הפרוייקט". 

יתכן שהמזונות בשיטות הללו פחות התאימו לך אישית. בסדנה נקדיש זמן לאבחון עצמי ולהבנה של אילו חלבונים, דגנים, ירקות, פירות ושמנים מתאימים לך עפ"י האנרגטיקה של המזון.

אולי הסיפור הוא שאת יודעת הרבה על תזונה ומה מתאים לך. אבל מה שלא עבד היה הפער הזה בין "הוראות ההפעלה" שקיבלת לבין צד בך שרצה משהו אחר/ התמרד כנגד ההוראות הללו. כבר מהמפגש הראשון ניתן מקום של כבוד לחלק שבך (שיש בכולנו) שטוב לו כרגע איפה שהוא נמצא והחשש משינויים. נעסוק בשאלת מיליון הדולר שמכשילה הרבה תהליכים ודיאטות: מה עושים כשיש בנו צורך עז במשהו "פחות מקדם".

אני באמת רוצה שינוי וקלילות

יש שאלות? מוזמנת להתקשר אליי 
054-8158858

מפגש 1 - 17.3

נתחיל בשבוע הכנה והתכווננות. נעסוק בדרך התזונתית למינוף עונת ותזונת האביב למימוש מטרותייך. נתחיל להתניע תהליך שיוכל לשפר את איכות חייך ויחסייך עם מזון ואכילה.

מפגש שני -  24.3 

נתקדם הלאה ונלמד אבחון והתאמת תזונה אישיים שיוכלו להשתלב בהמלצות התזונה והמתכונים של השבוע השני לניקוי. את הכלים מהמפגש הזה תוכלי לישם גם הלאה בימים השונים של החודש (מי אמרה PMS ?) או בעונות השנה. ואפילו לאורך שעות היממה (קרייבינג למתוק  אחה"צ? בערב? מה את באמת צריכה שם?)

מפגש שלישי - 31.3

סיכום הניקוי ואיך ממשיכים הלאה באתגרי חג הפסח. טיפים לשימור ומינוף תוצאות הניקוי בחג.

 

הסדנא פתוחה לנשים בלבד ומותנית בשיחת התאמה טלפונית ובמילוי טופס בריאות
 ** 
מספר מקומות מוגבל **

מה ההשקעה שלך באכילה
והרגשה טובה באביב הזה?

מחיר מיוחד להרשמה מוקדמת עד 11.3.19

240 ₪* 3 מפגשים+ 14 ימי ליווי ותמיכה בקבוצת פייסבוק סגורה לאורך הניקוי

 

סה"כ 950 ש"ח

מחיר רגיל:  1150 ₪ לנרשמות לאחר תקופת ההרשמה המוקדמת

בונוסים בשווי 350 ₪ למשתתפות הסדנה: 

חוברת מתכוני ניקוי אביב במתנה

מדריך מיוחד לתזונה כשרה לפסח / ללא גלוטן שתפתיע גם מי שפחות שומרת כשרות בפסח

מדריך מזונות מנקי רעלים לשילוב קבוע בתפריט

יאללה, זה הזמן שלי לעצמי

עדיין מתלבטת? מוזמנת להתייעץ איתי 
054-8158858

הניקוי היה מאוד מתון. למדתי בו הרבה מאוד דברים חדשים על תזונה (למרות שאני נוטה לחשוב שאני יודעת לא מעט), וקיבלתי הרבה טיפים מאוד ישימים.

בעיקר למדתי את הגישה של אלמוג לנושא הניקוי והתזונה. גישה הוליסטית שאינה מתבססת על אסור ומותר. לקחתי מזה המון גם לחדשים שלאחר הניקוי"

אירית אדרי, עו"ד, תל אביב

קצת עלי

הי, אני אלמוג. נטורופטית ומרצה ברידמן. בעלת תואר שני בתקשורת ואסטרטגיה, מה שמאוד עוזר לי לעזור לנשים שיודעות הרבה על תזונה אך מתקשות לישם ביום יום.

אני מוסמכת בהנחיית קבוצות לאורח חיים בריא ומטפלת בקליניקה פרטית בת"א. בתהליכי הסמכה בינלאומית בהתמקדות (FOCUSING) ואנרגטיקה של המזון עפ"י שיטות מסורתיות סיניות ומקרוביוטיות.

אבל הדבר הכי חשוב מעבר לכל הטייטלים, זה שחוויתי על עצמי התמודדות עם עודף משקל, כולסטרול גבוה, עייפות כרונית , אלרגיות ובעיות עיכול מגיל צעיר. וזה עוד לפני שהגענו לאכילה רגשית.

לאחר שעברתי בין שיטות שונות, ספירת קלוריות, כבשים ונקודות הגעתי למקום נח ונעים פיזית, מנטאלית ורגשית דווקא כשהתחלתי לשים דגש על איכות המזון, צירופים נכונים והקשבה למה שהגוף שלי מבקש וצריך (כן, גם אם הוא צריך לפעמים משהו שנחשב "פחות מקדם").

החזון שלי הוא לחבר נשים למה שהן באמת צריכות. להזנה של עצמן. לשחרר עוד ועוד נשים מחוקים נוקשים וקולות חיצוניים שיודעים עבורן באופן מוחלט מה כן ומה לא. אני מאמינה ויודעת שיש בכל אחת ואחת מאיתנו את המקום שיודע מה מתאים, מה נכון, מה מזין, מה טעים ומה מקדם. ויש לי הזכות ליצר מרחב הקשבה למקום הזה שמבקש הזנה פנימית עמוקה יותר.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.